«Чорні вівці» розпочали видання серії нон-фікшн книг для підлітків «Хроніки Архео»

Новини

«Чорні вівці» розпочали видання серії нон-фікшн книг для підлітків «Хроніки Архео»

Лілія Шутяк | 06.12.17 8:57:39

Стельмашик Аґнєшка. Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті / Аґнєшка Стельмашик; переклала з польської Ірина Шевченко. – Кн. 1. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 240 с.

На початку грудня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» побачила світ нова книжка – «Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті» польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. Це перша частина відомої історії про пригоди групи підлітків, які шукають скарби, розгадують таємниці та потрапляють у непередбачувані ситуації. Наразі серія налічує 10 книг і продовжує зростати. Ілюстрації до видання зробив Яцек Пастернак. Переклад українською Ірини Шевченко.
«Таємниця коштовності Нефертіті» розповідає про найбільш загадкову пам’ятку староєгипетської цивілізації, яку знаходять діти з Польщі та Англії. Усе почалося з незвичайної статті в газеті про те, що в Єгипті було відкрито нове поховання. Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до цієї країни. Там на них чекають карколомні пригоди на переповнених вуличках Каїра та у безкраїх пісках пустелі, що стають свідками шаленого змагання шукачів скарбів.
За словами перекладачки Ірини Шевченко, «книжка сподобається передусім підліткам 9-12 років, які люблять захопливі оповідки, а також їхнім батькам, що цікавляться пригодами та історією. Тут наведено довідки про важливі артефакти та особистостей, що складають пізнавальний елемент видання. А це може бути корисним для читачів різного віку».
«Хроніки Архео» – серія підліткових видань польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. Це книги, написані живою, цікавою мовою, в основі яких – пригоди групи дітей, що намагаються не лише захистити найвідоміші в світі реліквії від чорних археологів, але й розгадують найцікавіші в історії загадки.
У першій половині наступного року в цій серії вийдуть ще дві книги: «Скарб Атлантів» та «Секрет великого магістра».
Відповісти на статтю