Житія святих. Січень. Лютий.

Новини

Житія святих. Січень. Лютий.

Видавництво "Дух і літера" | 05.12.16 11:19:26

Книгарня “Є” та видавництво “Дух і Літера ” запрошують на презентацію книги "Житія святих" у 2х томах:
Січень. Лютий.
Укладені на Святій Горі Афон.
Синаксар.
Автор - укладач
Ієромонах Макарій Симонопетрський.

Презентація відбудеться в понеділок,
5 грудня о 18.30
за адресою: вул.Лисенка, 3

Учасники зустрічі: митрополит Олександр Драбинко, Дарина Морозова, о. Богдан Огульчанський, Костянтин Сігов.

Житія Святих, укладені ієромонахом Макарієм з афонського монастиря Симонопетра, – найповніший та найновітніший синаксар, який знайомить читача з більшістю відомих святих Православної Церкви. Агіографічна збірка охоплює не лише візантійську, румунську, слов’янську, грузинську традиції. Тут наведені й житія православних святих Західної Європи епохи нерозділеної Церкви, дотепер маловідомі у нас. Представлена також агіографія, яка раніше була доступна тільки давніми мовами східного християнства: сирійською, коптською, вірменською, арабською. Сучасний читач оцінить стислий виклад та науковий підхід автора. Видання має великий попит у всьому світі. Синаксар був вперше виданий французькою мовою, рідною для о. Макарія, нині книгу вже перекладено англійською, новогрецькою, італійською, німецькою, російською та румунською мовами.
В уточнений і доповнений український переклад, над яким працює колектив богословів, істориків та філологів, увійшли розширені житія наших святи

Праця над цим перекладом була розпочата з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира і присвячується його світлій пам’яті.
«Святі є совістю суспільства, прислухавшись до якої, кожен може стати на правильний шлях», — Блаженніший Митрополит Володимир.

Відповісти на статтю