Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

05.12.16 11:06:00

5-10 грудня книгарня «Є» у Львові запрошує на такі заходи:

Drama Talks. Сценічне читання п’єси Жана Ануя «Антігона» (Львів)

Дата: 05.12.2016, о 18.30 (понеділок)

Книгарня «Є» та «ABC_Theatre» запрошують на сценічне читання п’єси Жана Ануя «Антігона», що триватиме в рамках першої театральної резиденції "TheatreDevelopmentCamp". Захід відбудеться 5 грудня, початок – о 18.30. Модераторка – Ярина Геречка.

DramaTalks – це читання й обговорення драматургічних творів для розвитку критичного мислення та вміння доступно й чітко висловлювати власні думки. Для участі у DramaTalks учасникам потрібно мати з собою електронний носій (смартфон, планшет, нетбук тощо) для читання п’єси.

За додатковими питаннями звертайтеся: yaryna_herechka@ukr.net

ABC_Theatre – це платформа навчання театрального мистецтва для особистісного розвитку без вікових чи фахових обмежень. За допомогою спеціальних вправ розвиваємо уяву, швидкість реакції та вчимось володіти собою: своїми емоціями, тілом (жести, пози, міміка), уявою (можливість знаходити нестандартні рішення).


Презентація книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда» (Львів)


Дата: 06.12.2016, о 18.30 (вівторок)

Книгарня “Є” та видавництво “Смолоскип” запрошують на презентацію книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда», що відбудеться 6 грудня. Початок — о 18.30. Модератор — Володимир Місяйло.

“Це – актуальний аналіз кейсів інформаційних та політичних маніпуляцій Кремля останніх трьох років, історії перемог українських волонтерів, журналістів та добровольців у протистоянні російській агресії у всіх її проявах”, - зазначає автор.

Книга дає відповіді на нагальні питання сьогодення, наприклад, як реагувати на пропаганду, і хто її створює, що таке гібридна війна і як це пов’язано з поняттям «руского міра». Дослідження автора та власний досвід, який він здобув у ході широкої політологічної діяльності і візитів на кремлівські політичні шоу, відкривають картинку путінського закулісся та описують ідеологічні засади, маніпулятивний інструментар та наводять безліч прикладів, із вуст учасників та очевидців.

Микола Давидюк – PhD, політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер успішних виборчих та PR кампаній, політичний консультант. Експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних ТБ-каналах і радіо. Веде авторські колонки в друкованих та інтернет-ЗМІ.Марафон написання листів на підтримку потерпілих від порушення прав людини (спільно з Amnesty International) (Львів)


Дата: 08-10.12.2016 (четвер-субота)

Книгарня “Є” та Amnesty International Ukraine запрошують на відкриття Марафону написання листів на підтримку потерпілих від порушення прав людини, яке відбудеться 8 грудня о 18:30. Під час відкриття буде змога переглянути відеоролики до окремих справ цьогорічного Марафону, можна бути підписати петиції та написати листи на підтримку жертв порушень прав людини. 9 та 10 грудня з 15:00 до 21:00 продовжуватиметься збір підписів, листів та листівок — саме в цей час у книгарні буде присутній координатор Amnesty International Ukraine. Кожен охочий може прийти в зручний час та взяти участь в глобальній кампанії, написавши листа або підписавши петицію на захист тих, хто цього потребує.

Координаторка марафону у Львові – Поліна Венка-Вєдєнкіна (0638707099; Venka.polina@ukr.net).

Для участі в марафоні просимо заповнити реєстраційну форму – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoi8tKoC5JFGTAdsvp42bo2jMZFoWt2kPyKo9ODjQ7gf6FaA/viewform?c=0&w=1

В Україні вдесяте стартував Марафон написання листів – наймасштабніша правозахисна кампанія Amnesty International.

Марафон написання листів – це глобальна та щорічна кампанія, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.Марафон написання листів-2016 триватиме в Україні з 19 листопада до 20 грудня та відбуватиметься у більш як 24 населених пунктах від Закарпаття до Донецької та Луганської областей.

Цього року одним з героїв українського Марафону став Ервін Ібрагімов, кримськотатарський активіст, викрадений у травні 2016 року у Криму. Відтоді його місце перебування невідоме, а де-факто влада Криму не проводить ефективного розслідування.

“Такий випадок непоодинокий. Мешканці Криму, що наважуються висловлювати незгоду з анексією півострова зазнають переслідувань. Там систематично проводяться обшуки та арешти”, – зазначила директорка Amnesty International в Україні Оксана Покальчук.“Зараз де-факто влада Криму вважає, що може діяти безкарно, що ніхто не знає, що відбувається на півострові. Ми маємо показати, що це не так. Вся Україна і весь світ спостерігають, і порушення прав людини не залишаться непоміченими. Саме тому так важливо підписувати петиції та писати листи на підтримку Ервіна Ібрагімова. Він один з багатьох людей, чиї права були порушені в Криму. За його зникненням стоїть ціла репресивна система, орієнтована на боротьбу з інакомисленням. Ми маємо показати, що знаємо, що відбувається, і ми не відступимо доти, доки в Криму не припиняться порушення прав людини”. Втім, жахливі порушення прав людини характерні не лише для Криму. Amnesty International закликає людей висловити свою підтримку ще 7 героям Марафону та захистити їхні права: починаючи з права на охорону здоров’я в іранських в’язницях і закінчуюючи захистом права на життя людей з альбінізмом у Малаві.

В Україні, окрім Ервіна Ібрагімова, героями цьогорічного Марафону є Ені Альфред (Малаві), Корінні народи регіону Піс Рівер Веллі (Канада), Байрам і Гіяз (Азербайджан), Зейнаб Джалалян (Іран), Ерен Кескін (Туреччина), Йохан Тетеріза, (Індонезія), Ільхам Тохті (КНР).

«Amnesty International закликає людей особисто долучитися до боротьби з несправедливістю, і важко знайти більш ефективний спосіб це зробити, аніж взяти ручку та написати лист сміливому активісту, щоб висловити свою підтримку, або показати комусь з урядовців, що ви слідкуєте за їхньою роботою та чекаєте від них дій», - сказав Саліл Шетті (Salil Shetty), генеральний секретар Amensty Internaitonal.

Додаткова інформація:

Під час кампанії у 2015 році сотні тисяч людей з більш ніж 200 країн та територій надіслали 3,7 млн. листів підтримки або повідомлень із закликами до дії заради людей та громад з усього світу, від Мексики до М’янми, права яких були порушені.

До Марафону долучились більше 30 000 українців, вони писали листи та підписували петиції на підтримку героїв Марафону з різних країн, а також на підтримку Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Геннадія Афанасьєва.

Більше про Марафон написання листів: marathon.amnesty.org.ua.

Amnesty International - всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах. http://amnesty.org.ua.

Часто в охочих узяти участь у марафоні викликає безліч запитань. Ми зібрали топ-6 і відповіли на них у нашому блозі: https://goo.gl/QiCLuD


Адреса книгарні «Є»:

м. Львів

просп. Свободи, 7.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю

Ann Perez | Контакт: 14054012671 | 21.10.17 09:07:13

Bleecker Neighborhood will be property to many people of fashion http://www.lebron-15.us/ style's major tickets - Marc Jacobs, Rob Lauren, Lulu Guinness. This specific 12 ,, will surely add his or her brand to the popular Gulf Local community strip as mentioned through WWD on-line. Kors will definitely http://www.clarks-shoes.org/ level up a single,475 square-foot way of daily life dress retail store presenting extras as well as other objects through the brand. The actual specialist will surely be located from http://www.underarmour-outlet.us/ Olive & & Bette's previous region in 384 Bleecker Path.Utilizing the strategy to be able to tips in this particular fact writing may well support your own digital cameras. Though that you're going to definitely have a http://www.nikeairmax2018.us/ high-end videocamera does most likely generally explain to you be ready to together have a look at excellent tries. Take full advantage of most of these principles http://www.yeezy350v2boost.us/ prior to likely to kick off your pics or turn out together launched, and ready with the words and phrases practical from relatived in addition to friends, connected with specially an excellent do the job you are doing!For http://www.ralphlaurensaleuk.org.uk/ a thing advanced and also magnificent, this XOXO Womens' XO110 platinum develop http://www.katespadeoutletfactory.us.com/ ornament enjoy is extremely well-known, likewise which consists of amazing, glossy rare metal wedding band, round variety, along with diamond jewelry inset about the circle. This dials are usually platinum and each and every of the indices http://www.coachoutlet-official.us.com/ are noted having rare metal reductions more than a beautiful silvery face. The hands in order to symbol time tend to http://www.nike-uptempo.com/ be platinum and also the enjoy is easy to read through by means of along with irresistible to see. Which consists of Arabic numbers in addition to touches this is a advanced as well as long-established sort of piece that can certainly http://www.pandora-outlets.us/ generate a royal declaration as soon as utilized with everything. Using its Persian quartz movements, it will http://www.katespadeoutlet-online.us/ be the very best highlight with a woman's cabinet and also a many advanced means to train occasion.DKNY timepieces as well as other various other authentic designer watches including Wall plug timepieces offer an one-of-a-kind successive range for every single merchandise. This will likely http://www.nike-vapormax.us.com/ absolutely defend the suppliers along with prospected consumers as you. Were required to generally there end up being virtually any product trouble, the designers definitely will glance at the goods recognition amount and certify when the view will http://www.ralphlaurenoutletonline-store.us.com/ be authentic. Whether it is a proper high-end enjoy http://www.eccoshoes.org.uk/ , they will complete the vital task for your criticism.If you are looking for custom made bags intended for by means of yourself and re-sale and do not point out to http://www.michaelkorsoutletonline-official.us.com/ pay for pricey price ranges, there are many regarding selections. Plenty of developer bags are easily easily obtainable in a variety of methods and so they tend not to include things like inhibiting a new weeks paycheck to have these people. Continue with the ideas here to determine http://www.jordan11space-jam.us/ exactly how you could possibly attain reasonably priced Handbags bags in a range of merchants.The most popular earthenware expect gals because of this selection displays an amazing mother-of-pearl call and http://www.kyrieirving-shoes.com/ that is often studded together with crystals to feature much more elegance to those charming watches. The most interesting watches coming from his / her series element your MK Increased Silver Observe http://www.ultraboost.org/ as well as the MK Whitened Porcelain ceramic Wristwatches for Lady having Mommy involving Pearl Dial and also Platinum Glamour.However before you http://www.longchampoutletsale.us.com/ purchase the MK Handbags; you will certainly need to see that the net web site is a realistic just one. If you've found http://www.coachoutletfactorys.us.com/ yourself tools from an unlawful website, you might wind up in problem. That you are precious compared to that considering http://www.pandora--jewelry.us.com/ that great deals regarding web site are present in which con folks all of the moment. Make certain that you must most certainly not con of your cash.When it calls for understands for young girls, a few few http://www.yeezyboost350v2stores.us.com/ wonderful floor plans and fashions. Even so, comprehends one factor or higher about structure. Nevertheless just as one item, anyone normally would like to transform it upwards http://www.pandorajewelryofficialsite.com/ relying upon the actual length of time. With the the fall, you wish to dump the actual pastel designer watches and judge surely a thing more dark and thicker.
Відповісти на статтю