«Перший примірник книги в подарунок!».

Новини

«Перший примірник книги в подарунок!».

«Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"» | 10.08.17

Світ побачила нова книга Георгія Почепцова «Від покемонів до гібридних війн: нові комунікативні технології ХХІ століття».
На героїчні вчинки здатен кожний

Новини

На героїчні вчинки здатен кожний

Ольга Шкрьогал PR-менеджер відділу дитячої літератури видавництва "Ранок" | 10.08.17

Ще кількадесят років тому в Україні про онкологію не говорили як про дитячу хворобу. Однак сьогодні кількість онкохворих дітей не тільки в Україні, а й у всьому світі жахає. І це число невпинно росте…
Однією із причин цього явища вчені бачать екологічний стан планети. Забруднене хімікатами повітря, іонізуюче випромінювання, канцерогенні речовини в їжі... Хіба цього вже мало?
Запрошення на книжкову виставку в Бєлграді

Новини

Запрошення на книжкову виставку в Бєлграді

Уляна Татух, директор ярмарку | 10.08.17

Шановні колеги, Посольство України в Сербії запрошує на 62-ий Белградський книжковий ярмарок, який відбудеться 22 - 29 жовтня.
MERIDIAN CZERNOWITZ шукає волонтерів

Новини

MERIDIAN CZERNOWITZ шукає волонтерів

Лілія Шутяк | 04.08.17

VIII Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ оголошує набір волонтерів. Якщо ви любите поезію та хочете долучитися до команди людей, які її творять і популяризують, тоді запрошуємо до нас.
Акція “Третій вік: задоволення від читання”

Новини

Акція “Третій вік: задоволення від читання”

ГО "Форум видавців" | 28.07.17

13-17 вересня 2017 року у Львові відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові» — національний книжковий ярмарок і міжнародний літературний фестиваль. Це головна книжкова і культурна подія в Україні, найбільший фестиваль Центрально-Східної Європи, який ще з 1994 року організовує ГО «Форум видавців».
Патріотів України нагороджено  міжнародною медаллю Івана Мазепи

Новини

Патріотів України нагороджено міжнародною медаллю Івана Мазепи

Сергій Дзюба, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 28.07.17

Міжнародна літературно-мистецька Академія України назвала відомих патріотів, удостоєних міжнародної почесної відзнаки – медалі Івана Мазепи. Нагороджені: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко, відомий український письменник, перекладач, головний редактор журналу «Порт-Фоліо» Михайло Блехман (м. Монреаль, Канада) та меценат Олександр Сенчик (смт. Парафіївка Ічнянського району Чернігівської обл.)

Новини

"... ця праця є запереченням панівного у вітчизняній юридичній теорії і практиці підходу до розуміння сутності людських прав"

Видавництво "Дух і Літера" | 17.07.17

Головатий Сергій -- "Про людські права. Лекції" -- К.: ДУХ і ЛІТЕРА, – 2016. – i–xxiv, 760 c., (додатки: бібліографія, глоссарій).

Ця книжка – перша і поки що єдина в Україні – про те, де взагалі беруться людські права і як, пробившись із філософських джерел та вилившись у моральний наказ, вони беруться юридичною вагою та як на зміну виплеканій філософами доби Просвітництва приходить і в подальшому всесвітньо утверджується ідея людських прав як нормативне явище міжнародної та національних систем права.
Вийшов четвертий том

Новини

Вийшов четвертий том "Європейського словника філософій"

Видавництво "Дух і Літера" | 17.07.17

Європейський словник філософій. Лексикон неперекладностей. Т. 4 -- К.: ДУХ і ЛІТЕРА, – 2016. – 440 c.

Це видання є складовою міжнародного проекту «Європейський Словник філософій», здійснюваного під керівництвом Барбари Кассен. Метою цього проекту є поглиблення діалогу між різними філософськими традиціями Європи завдяки з’ясуванню філософських неперекладностей європейських філософських мов.
Точка творення: що запропонує 24-й «Форум видавців у Львові»

Новини

Точка творення: що запропонує 24-й «Форум видавців у Львові»

ГО "Форум видавців" | 17.07.17

Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для своїх відвідувачів. З 13 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові: точка творення». За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.
Ірак... таємні сувої... любов і конкуренція, політика і спорт.

Новини

Ірак... таємні сувої... любов і конкуренція, політика і спорт.

Видавництво "Темпора" | 12.07.17

Джозеф Макелрой, Бомба -- К.: Темпора, 2017

Під час війни в Іраку військові знаходять загадкові Сувої, у яких міститься доєвангельська бесіда Ісуса про цінності вільного ринку, і намагаються переслати їх мережею горизонтальних колодязів під палацом Саддама Хусейна, проте несподівана поява постаті на трампліні та вибух змінюють їхні плани…
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 229